Technická podpora
Technická podpora

Zde naleznete věci týkající se těchto simulátorů, které většinou asi nikde jinde nenaleznete. Budou to v mnoha případech překlady, nebo jiné pomůcky pro piloty "českých" Hornetů, také zde najdete různá vylepšení v podobě textur letadel a povrchů apod.

Tímto chci také poděkovat MLKovi za nádherné textury všeho druhu a MAD MAXovi za překlady do češtiny.

Dále budu velmi rád když budete též posílat své textury, mise a filmy na Runway. Je však nutno dodržet několik věcí: soubor(y) zpakovat (PC - Zip, Mac - Zip, Hqx), přidat k tomu info.txt kde by mělo být jméno nebo CallSign, popis vytvořené mise (a čím se vyzbrojit), u filmu popsat na jakou situaci se zaměřit. U filmů také nutno napsat číslo verze (filmy přehrávané v jiné verzi než byly vytvořené, mají nepatrně odlišný děj, nebo vůbec nefungují).


Mapy pro Hornet 3 a Hornet Korea

Tak konečně jsem dodělal další z plánovaných projektů - trvalo to sice dva roky, ale už je to hotové. Nejhorší pro mne bylo, když jsem v období konání 4. sletu VP smazal na všech počítačích omylem všechny mapy co jsem měl hotové - byla to asi polovina z celkového počtu :-(((. Ale už není třeba zoufat a klidně si PDF můžete stáhnout. PDF je děláno ve verzi 4, ale optimalizováno i pro verzi 3, typ komprese je neztrátový ZIP.

mapy-print.pdf
v 1.2 - 2,42 MBHornet 3.0
Hornet 3.0
Překlady misí
Změna typu letadla
Hornet Korea
Hornet Korea
Překlady misí
Změna typu letadla
Textury
a jak na ně?
Mise z editoru
Filmy